«
  1. Anasayfa
  2. Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Lütfen dekorasyonmerkezi.net (“Web Sitesi”) kullanmadan önce bu Kullanım Sözleşmesi’ni dikkatlice okuyun. Web Sitesi’ni kullanarak, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

  1. İçerik Hakları Web Sitesi’ndeki tüm içerik (metin, görseller, videolar, grafikler, logolar vb.) dekorasyonmerkezi.net’in mülkiyetindedir ve telif haklarına tabidir. İçeriğin herhangi bir şekilde çoğaltılması, dağıtılması, değiştirilmesi veya başka bir şekilde kullanılması izin gerektirir.
  2. Kullanım Sorumluluğu Web Sitesi’ni kullanırken yasaları ve kuralları ihlal etmekten kaçının. İzinsiz erişim girişimleri, kullanıcı hesaplarını kullanma veya başka bir kullanıcının gizli bilgilerine ulaşma gibi faaliyetler kesinlikle yasaktır.
  3. Harici Bağlantılar Web Sitesi, üçüncü taraf web sitelerine yönlendiren harici bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur ve dekorasyonmerkezi.net bu sitelerin içeriğinden veya gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir.
  4. Sorumluluk Reddi Web Sitesi, sunulan içeriğin doğruluğunu garanti etmez ve kullanıcıların bu içeriğe güvenerek hareket etmesinden kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Web Sitesi’nin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir sorun, sorumluluk kabul edilmemektedir.
  5. Gizlilik Politikası Web Sitesi’nin gizlilik politikasını okumak için lütfen [Gizlilik Politikası sayfasına bağlantı] gidin. Gizlilik politikası, Web Sitesi’nin kullanıcıların kişisel bilgilerini nasıl topladığını, kullandığını ve koruduğunu açıklar.
  6. Değişiklikler ve Güncellemeler dekorasyonmerkezi.net, bu Kullanım Sözleşmesi’nde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sözleşmenin güncel sürümünü Web Sitesi’nde yayınlayarak size bildiririz. Web Sitesi’ni kullanmaya devam etmek, yapılan değişiklikleri kabul ettiğinizi gösterir.

Bu Kullanım Sözleşmesi, dekorasyonmerkezi.net ve kullanıcı arasındaki anlaşmayı oluşturur. Sözleşme hükümlerine uymamanız durumunda dekorasyonmerkezi.net, herhangi bir zamanda erişiminizi askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.